Paste your Bing Webmaster Tools verification code here
Menu Close

Directory Tag: Bilety

Displaying listings from all locations.

Use the fields below to filter listings for a particular country, city, or state. Start by selecting the top most region, the other fields will be automatically updated to show available locations.

Use the Clear Filter button if you want to start over.

Rating (average)
(0)
Business Genre
Short Business Description
Witamy w Coliseum Ocean Resort!

Lokalizacja
416 East Miami Ave
Wildwood Crest, 08260
Long Business Description

Coliseum Ocean Resort położony jest w spokojnej Wildwood Crest NJ, bezpośrednio przy piaszczystej plaży, z widokiem na Ocean Atlantycki. Jesteśmy blisko słynnego Wildwood Boardwalk, parków rozrywki i parków wodnych, kasyn Atlantic City i Victorian Cape May. Niezależnie od tego, czy jest to niedroga wydajność jednopokojowa, przestronny apartament, czy luksusowy apartament, Coliseum Ocean Resort oferuje zakwaterowanie dostosowane do każdej potrzeby!

Pracujesz ciężko i uważamy, że zasługujesz tylko na najlepsze, co mogą zaoferować wakacje. Tutaj w The Coliseum Ocean Resort szczycimy się przyjazną obsługą, zapewniającą udogodnienia, które sprawią, że pobyt u nas będzie niezapomniany! Podgrzewany basen nad oceanem, promenady, pizzeria i większość pokoi zw pełni wyposażoną kuchnią czyni nasz ośrodek wyjątkowym. Jesteśmy przekonani, że nasz ośrodek będzie idealnym miejscem na następne rodzinne wakacje!

Business Phone Number
609-729-4444
Business Tags